NIEDZIELA – 07.10.2018 r.

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Bóg zapłać -  za przygotowanie kościoła do święceń diakonatu i niedzielnej liturgii;

-  za dzisiejszą ofiarę  na potrzeby Parafii.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

1. Trwa miesiąc październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy w niedzielę o godz. 15.00, we wtorek o 7.30, a w pozostałe dni o 17.30. Jeśli nie możemy modlić się na wspólnym różańcu w kościele, to przynajmniej odmówmy wspólnie w domu 1 tajemnicę modlitwy różańcowej.

1. W sobotę przeżywamy Dzień Fatimski. Msza św., różaniec i procesja ze świecami będą odprawione o godz. 19.00.

1. W niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Dlatego o godz. 11.00   odprawimy Mszę św. w intencji Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Szkoły, emerytowanych Nauczycieli i pracowników i za ++ dyrektorów, nauczycieli, pracowników szkoły. Serdecznie zapraszamy.

1.   Zachęcam do nabycia  i  lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Katarzyny Marcinów, Danuty Szczepańskiej, Anny Cempa, Marty Miłkowskiej i Ireny Smyczek z ul. 3-ga Maja i Nowej.

NIEDZIELA  14.10.2018 r.

1. Bóg zapłać- za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii-posprzątanie i  udekorowanie kwiatami.

Dziękuję za złożoną dziś ofiarę materialną  na potrzeby Parafii, a także za ofiarę, która zostanie złożona do puszek przed kościołem na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

Kolekta przyszłej niedzieli to kolekta kopertowa przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne naszej Parafii.

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele w niedzielę o godz. 15.00, we wtorek o 7.30, a w pozostałe dni o 17.30.

1. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość św. Jadwigi Śląskiej - głównej patronki Śląska.

1. W poniedziałek, środę i czwartek w godz. od 8.00 do 10.00 oraz po różańcu, będzie można rezerwować intencje mszalne za żywych, a więc z okazji urodzin, jubileuszy itp., na rok 2019. Intencje za zmarłych będą przyjmowane w terminie późniejszym.

1. W czwartek przypada święto św. Łukasza ewangelisty. Naszymi modlitwami obejmijmy pracowników Służby Zdrowia.

1. Zachęcam do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.

1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Agnieszki Baranowskiej, Iwony Woźnica, Joanny Orszulik, Agaty Warmusz, Bożeny Dąbkowskiej i Justyny Kukla  ul. Nowej.