NIEDZIELA – 15.04.2018 r.

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA

OGÓLNOPOLSKI  TYDZIEŃ  BIBLIJNY

1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarą kopertową na cele remontowo- inwestycyjne parafii w ramach III niedzieli miesiąca. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na remont katedry.

1. Zapraszam dziś o 15.00 na nieszpory niedzielne połączone z modlitwami do św. Michała Archanioła.

1. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam wszystkich do systematycznej lektury Pisma Świętego.

1. Dzisiejsza niedziela to także II Narodowy Dzień Czytania Pisma świętego. W tym roku do lektury zaproponowany jest List św. Pawła Ap. Do Rzymian. Dlatego w „Rycerzu” wydrukowany jest jeden rozdział z Listu do Rzymian oraz jeden psalm.

1. W czwartek po mszy św. szkolnej będzie I spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

1. W piątek przeżywamy III piątek miesiąca. Dlatego o godz. 18.00 odprawimy Mszę św., odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, różaniec oraz zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszam.

1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza- Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Masłowska Joanna, Masłowska Grażyna, Masłowska Nikoletta, Wala Monika, Zarzycki Mirosława, Rugor Gertruda, Rugor Justyna z ul. Bema.

NIEDZIELA  22.04.2018 r.

IV NIEDZIALA  WIELKANOCNA-