NIEDZIELA – 24.06.2018 r.

UROCZYSTOŚĆ  NARODZENIA  św. JANA  CHRZCICIELA

1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na Wydział Teologiczny UŚl. Dziękuję także tym wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół do niedzielnej liturgii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

1. Zapraszam dziś o 15.00 na nieszpory odpustowe do Parafii w Pawłowicach.

1. W miesiącach lipcu i sierpniu br. msze św. w tygodniu będą odprawiane wg następującego porządku: od poniedziałku do środy o 7.00, a od czwartku do soboty o 17.00.

1. Od 1 lipca br. kancelaria parafialna będzie czynna: poniedziałek: 7.30-8.00, czwartek, piątek: 17.45-18.30.

1. W piątek przypada uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00 i 17.00. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej, czyli tzw. świętopietrze.

1. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy także o Panu Bogu- o modlitwie, niedzielnej i tygodniowej mszy św., sakramencie pokuty. Nie zapominajmy  o  lekturze  Pisma Św.,   książek  i  czasopism  religijnych, jak  również o godnym zachowaniu i bezpiecznym postepowaniu.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.
  2. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Trybala Beata, Dolnik Róża, Kurpanik Hanna, Sobala Karolina, Staniucha Irena, Chudzik Olga z ul. 3 Maja.

NIEDZIELA  01.07.2018 r.

XIII niedziela zwykła

1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Dziękuję także tym wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół do niedzielnej liturgii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii.

1. Zapraszam dziś o 15.00 na nieszpory niedzielne połączone z modlitwami do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Od 1 lipca br. kancelaria parafialna będzie czynna: poniedziałek: 7.30-8.00,czwartek, piątek: 17.45-18.30.

1. W piątek odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Apostolstwa Chorych na Jasna Górę.

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek , piątek i sobota miesiąca.

1. W piątek od godz. 8.00 objazd chorych Parafian, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.
  2. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Zielonka Halina, Lazar Iwona, Frysz Ewa, Frysz Edyta, Klaja Krystyna z ul. 3 Maja.