Ogłoszenia Duszpasterskie

                                      NIEDZIELA – 06.10.2019 r. 

 

                                      XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA 

 

 

 1. Bóg zapłać - za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii oraz za dzisiejszą ofiarę  na potrzeby Parafii. Dziękuję również panom, którzy w minionym tygodniu pracowali na cmentarzu.

           W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

 1. Dziś swój odpust przeżywa Parafia w Pielgrzymowicach. Nieszpory odpustowe będą tam odprawione o godz. 15.00.

 

 1. Trwa miesiąc październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy w niedzielę o godz. 15.00, w sobotę o 16.30, we wtorek o 7.30, a w pozostałe dni o 17.30.

 

 1. W poniedziałek przeżywamy wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

 

 1. W poniedziałek i czwartek w godz. od 8.00 do 10.00 oraz po różańcu, będzie można rezerwować intencje mszalne za żywych, a więc z okazji urodzin, jubileuszy itp., na rok 2020. Intencje za zmarłych będą przyjmowane w terminie późniejszym.

 

 1. W piątek po nabożeństwie różańcowym spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 

 1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień Fatimski - różaniec i procesja ze świecami będą odprawione o godz. 15.00.

 

 1. Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej w niedzielę o godz. 11.00 odprawimy Mszę św. w intencji Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Szkoły i Przedszkola, emerytowanych Nauczycieli i pracowników oraz za ++ dyrektorów, nauczycieli, pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Serdecznie zapraszamy.

 

 1. Zachęcam do nabycia i  lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.
 2. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Marty Miłkowskiej, Anny Cempa, Danuty Szczepańskiej, Patrycji Wowra, Teresy Wowra, Katarzyny Marcinów z ul. 3-go Maja.

                                                  

                                       

                                    NIEDZIELA – 13.10.2019 r. 

                         XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA - Dzień  Papieski

 

 

 

 1. Bóg zapłać - za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii – posprzątanie i udekorowanie kwiatami.Dziękuję za złożoną dziś ofiarę materialną na potrzeby Parafii, a także za ofiarę, która zostanie złożona do puszek przed kościołem na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.  Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w kwestowanie na ten cel. Kolekta przyszłej niedzieli to kolekta kopertowa przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne naszej Parafii.

 

 1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele w niedzielę o godz. 15.00, w sobotę o 16.30, we wtorek o 7.30, a w pozostałe dni o 17.30.

 

 1. W środę przeżywać będziemy uroczystość św. Jadwigi Śląskiej - głównej patronki Śląska.

 

 1. W piątek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Naszymi modlitwami obejmijmy pracowników Służby Zdrowia.

 

 1. W piątek przypada III piątek miesiąca. Msza św. połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia, modlitwą różańcową i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem będzie odprawiona o godz. 18.00.

 

 1. Zachęcam do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.

 

 1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Michaliny Marszołek, Agaty Kubica, Celiny Rusek, Izabeli Górka, Eweliny Kościelny, Janiny Sobik z ul. Zwycięstwa i 3-go Maja.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)