Intencje  mszalne   21.04.2024 r. do  05.05.2024 r.

Niedziela 21 kwietnia 2024 r. – IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza

07:00

Za ++ Martę Rajwa, męża Piotra, szwagra Jana, ++ z pokrew. Pawletko, dusze w cz.c.

09:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Stanisława Dragan z okazji 90 rocznicy urodzin.

11:00

Za ++ męża Stefana Wróż, rodziców Marię i Józefa Wróż, siostry Zofię, Marię, Małgorzatę, teściów Elżbietę i Józefa Piszczek, szwagierkę Marię Piszczek, ++ dziadków Wróż i Piszczek.

Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 22 kwietnia 2024 r.

17:00

1) Za ++ Klarę i Leona Stalmach, rodziców, rodzeństwo, wnuczkę Bożenę Tokarczyk, męża Konrada, Różę i Jerzego Dulniok, Jadwigę i Romana Bańczyk, synów Kazimierza i Zygmunta, dusze w cz.c.

2) Za + Marię Rubka od Parafian z ul. Ligonia i Ekologicznej.

Wtorek 23 kwietnia 2024 r. - Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika

W intencji Parafian.

Środa 24 kwietnia 2024 r.

17:00

1)   Za ++ rodziców Bronisławę i Czesława Fizia, Augustyna i Marię Piszczek, dziadków, pokrew. z obu stron.

2)   Za ++ Józefa Dziewirz, rodz., 4 szwagrów, siostrę Władysławę, Adolfa i Walerię Wala, córkę Weronikę, wnuka Romana, Teresę i Józefa Kuś.

Nabożeństwo do św. Józefa i Matki Bożej Krzyżowickiej.

Czwartek 25 kwietnia 2024 r. - Święto Św. Marka, Ewangelisty

Msza św. szkolna:

1) Za ++ Marię i Bernarda Warmusz w rocz. śmierci, rodz., braci, szwagra, zięcia Ryszarda, ojca Józefa, ++ dziadków, ++ z pokrew. Warmusz-Dąbkowski.

2) Za + Martę Miszczyk – od członków Legionu Maryi i auksyliatorów.

Piątek 26 kwietnia 2024 r.

17:00

Za ++ Antoniego Krentusz w 8 rocz. śmierci, syna Bogdana, rodziców Alojzego i Gertrudę, Józefa Sobik, Leona, Rozalię Szklanny, ++ z pokrew.

Sobota 27 kwietnia 2024 r.

14:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Stanisława Zbaniuszek z okazji 70 rocznicy urodzin.

16:30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

17:00

1) Za ++ rodz. Annę i Longina Kuś, córkę Klarę, syna Kazimierza, synową Krystynę, zięciów Ryszarda, Jana, Mieczysława, rodziców Marię i Zbigniewa Sołowskich, ++ z pokrew. Kuś-Sołowski.

2) Za ++ rodz. Agnieszkę i Alojzego Piksa, męża Mariana Wieszołek, teściów Emilię, Mariannę i Alojzego Wieszołek, Leona Goik oraz pokrew.

Niedziela 28 kwietnia 2024 r. – V Niedziela Wielkanocy

07:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar ze skarbonki.

09:00

Za + Tomasza Konik we wspom. urodzin, ++ sąsiadów, ++ z rodzin Konik, Bielich, Woźnica.

11:00

Dziękując Bogu, MB Krzyżowickiej i św. Michałowi Archaniołowi za otrzymane łaski i zdrowie w dniu 85 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii Sejfert, rodziny i przyjaciół.

Nieszpory odpustowe w Wiśle Małej – godz. 15.00

Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. - Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej

17:00

1)   Za + Marię Mazur, ++ z pokrew. Zbaniuszek, Pukowiec.

2)   Za + Martę Miszczyk - msza św. ofiarowana od rodzin Piechoczek i Szypuła.

Wtorek 30 kwietnia 2024 r.

07:00

W intencji misji – z ofiar ze skarbonki.

Środa 1 maja 2024 r. - Święto Św. Józefa, Rzemieślnika

08:00

Za + Piotra Zegrockiego – od pracowników Urzędu Pocztowego Czechowice-Dziedzice 2.

Czwartek 2 maja 2024 r. - Wspomnienie św. Atanazego

07:00

O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o uświęcenie duchowieństwa. Nabożeństwo I-czwartkowe.

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

Msza św. szkolna:

Za + Teresę Zbaniuszek.

Piątek 3 maja 2024 r. - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

08:00

Za ++ Alojzego Wala, żonę Jadwigę, syna Antoniego, synową Martę, ciocię Marię, zięcia Henryka, Antoniego i Stefanię Cempa, synów Stanisława i Stefana, 2 zięciów, ++ z pokrew.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

10:00

W intencji Ojczyzny i Strażaków.

15:00

Nabożeństwo majowe przy kapliczce – ul. Partyzantów.

Sobota 4 maja 2024 r. - Wspomnienie św. Floriana

08:00

Do Niepokalanego Serca NMP w intencji członków Róż Różańcowych, Legionu Maryi, Apostolstwa Dobrej Śmierci, czcicieli MB Szkaplerznej, kręgów Pielgrzymującej MB z Szensztatu, starszych i chorych Parafian oraz członków Ruchu Światło-Życie i Dzieci Maryi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

14:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Wiesława Dubaj z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

16:30

17:00

Za ++ Feliksa Chrapeć w 20 rocz. śmierci, żonę Marię, córki Krystynę, Urszulę, rodziców z obu stron, zięciów Alfonsa i Romana, ++ z pokrew. Chrapeć-Mazur.

Niedziela 5 maja 2024 r. – VI Niedziela Wielkanocy

07:00

Za ++ Jana Hanslik, rodziców, teściów, pokrewieństwo z obu stron.

09:00

Za ++ męża Józefa Rugor w 10 rocz. śmierci, ++ z pokrew. Rugor-Grygier, dusze w cz.c.

11:00

Za ++ Andrzeja Zonenberga, Urszulę Lewandowską i ++ z rodzin Zonenberg, Lewandowski, Słota.

12:00

Chrzty:                                                                               Roczki: Wiktor Henryk Juraszczyk

15:00

Nabożeństwo majowe przy kapliczce – ul. Bema.