Ogłoszenia Duszpasterskie

                                      NIEDZIELA – 11.08.2019 r. 

 

                                      XIX NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 

 

 1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na potrzeby Parafii. Dziękuję także tym wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół do niedzielnej liturgii. W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa - III niedzieli miesiąca, przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe parafii.

 

 1. W imieniu pielgrzymów z Cieszyna serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy gościnnie przyjęli ich do swoich domów.

 

 1. We wtorek przeżywamy Dzień Fatimski. Dlatego Msza św. połączona z modlitwą różańcową i procesją ze świecami będzie odprawiona o godz. 20.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

 

 1. W czwartek przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 

 1. 15 sierpnia swój odpust przeżywa Parafia w Studzionce. Zapraszam na Nieszpory odpustowe, które będą tam odprawione o godz. 15.00.

 

 1. W piątek przypada III piątek miesiąca. Msza św. połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia, modlitwą różańcową i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem będzie odprawiona o godz. 18.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę, tj. 18.08 br., pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Jest możliwość wspólnego wyjazdu autokarem. Koszt 20 zł. Można się zapisywać w zakrystii. Wyjazd będzie z dolnego parkingu ok. godz. 06.45   razem z Parafią z Szerokiej. Na listę wyjazdową można wpisywać się do środy włącznie.

 

 1. Dożynki parafialne będziemy przeżywali w niedzielę 8 września. Suma dożynkowa będzie odprawiona o godz. 11.00.

 

 1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

 

 1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Anny Paraluk, Agnieszki Hap, Krystyny Nowak, Lucyny Masłowskiej, Agnieszki Szewczyk, Brygidy Domin z ul. Partyzantów.

                                                 

                                       

                                    NIEDZIELA – 18.08.2019 r. 

                                                   XX NIEDZIELA  ZWYKŁA

                   Pielgrzymka Niewiast i  Dziewczat do do Matki Boskiej Piekarskiej

   

 

 1. Bóg zapłać – za złożoną dziś ofiarę III niedzieli miesiąca - na potrzeby remontowo-inwestycyjne parafii. Dziękuję także za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii, posprzątanie i  udekorowanie kwiatami.  W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na cele naszej parafii.

 

 1. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

 

 1. Zapraszam na Nieszpory niedzielne i modlitwy do MB Piekarskiej  o godz. 15.00.  

 

 1. Zachęcam do nabycia i  lektury prasy katolickiej.

 

 1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Bożeny Pisarek, Anety Goraus, Marii Goraus, Stefanii Bilich, Bożeny Bilich, Grażyny Tkocz z ul. Partyzantów.
Zapamiętaj mnie (90 dni)