NIEDZIELA – 10.02.2019 r.

V  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Bóg zapłać - za złożoną ofiarę na potrzeby Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. Dziękuję także wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na niedzielną liturgię. Za tydzień ofiara tzw. kopertowa przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne naszej Parafii.

1. Dziś o godz. 15.00 nieszpory niedzielne połączone z modlitwą do św. Michała Archanioła. Serdecznie zapraszam.

1. W poniedziałek, tj. 11 lutego, przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Chciejmy także w naszych osobistych modlitwach pamiętać o chorych i o tych, którzy przy nich pracują, nimi się opiekują.

1. Rozpoczynają się ferie zimowe. Msze św. będą w tygodniu odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, a w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od 7.30 do 8.00, a w czwartek i piątek od 17.45 do 18.30.

1. W piątek przypada III piątek miesiąca. O 18.00 Msza św., a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszam.

1. 29 maja 2019 r. w naszym kościele Ks. Bp Grzegorz Olszowski udzieli Sakramentu Bierzmowania.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego nr. Gościa Niedzielnego.

1. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Barbary Woszczyckiej, Lidii Fizia, Teresy Machnik, Małgorzaty Krawiec, Brygidy Miszczyk, Beaty Miszczyk i Elżbiety Milewskiej z ul. Ligonia.

NIEDZIELA - 17.02.2019 r.

VI  NIEDZIELA   ZWYKŁA

1. Bóg zapłać - za złożoną tzw. ofiarę kopertową, która jest przeznaczona na cele remontowe i inwestycyjne naszej Parafii. Dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na niedzielną liturgię.

1. Na godz. 15.00 zapraszam na nieszpory niedzielne połączone z modlitwami do MB Krzyżowickiej.

1. W zakrystii można wpłacać ofiary za ławki na rok 2019 w kwocie 25 zł.

1. Trwają ferie zimowe. Msze św. będą w tygodniu odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, a w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od 7.30 do 8.00, a w czwartek i piątek od 17.45 do 18.30.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego nr. Gościa Niedzielnego.

1. Do sprzątania  kościoła  zapraszam  rodziny: Bernadety Pukowiec, Pauliny Pukowiec, Janiny Frysz, Bernadety Klepek, Katarzyny Ziebura, Bogumiły Styrnol z ul. Szkolnej.