Ogłoszenia Duszpasterskie

                         Ogłoszenia Parafialne od 11 II 24 r.  do   25 II 2024 r.

                                                                                    

                                                                                 II NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU– 25.01.2024 r.

 

 1. Bóg zapłać - za złożoną ofiarę na cele parafii, a także za datki, które zostaną złożone przed kościołem na misyjny fundusz Ad Gentes. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.
 2. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie naszej świątyni do niedzielnej i wielkopostnej liturgii.
 3. Dziś o godz. 14.45 Gorzkie Żale. Kazania pasyjne będzie głosił ks. Tomasz Kabała wikary Parafii Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju. Serdecznie zapraszam.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00, a dla dorosłych i młodzieży w piątek o 17.30. Zalecki za zmarłych odczytywane podczas Drogi Krzyżowej w piątek można składać w zakrystii.
 1. W tym tygodni przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Serdecznie zapraszam.
 2. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. oraz dla uczniów klas V-VI w czwartek od 16.00. Dla klasy IV i dorosłych w piątek od 16.00. Spowiedź dla młodzieży podczas Drogi Krzyżowej w piątek oraz przed mszą św. młodzieżową, która zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.30. Serdecznie zapraszam.
 3. W piątek od godziny 8.00 odwiedziny z posługą sakramentalną chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłaszać w zakrystii.
 4. W piątek 15 marca br. z naszego kościoła wyruszy ekstremalna droga krzyżowa. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 20.00. Będą 4 trasy: a. 40 km, b.30 km, c. 13 km – trasa wiedzie poprzez kapliczki i krzyże w naszej Parafii oraz d. 13 km- z Krzyżowic do Studzionki. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce oraz na stronie internetowej i FB naszej Parafii i Parafii Studzionka. Po rozpoczęciu Drogi Krzyżowej, aż do godz. 6.00 w naszym kościele będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Bardzo proszę , aby chętni do adoracji zapisywali się liście adorującym po kilka osób. Lista jest na ołtarzu Serca Pana Jezusa.
 5. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego nr. Gościa Niedzielnego.
 6. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Izabeli Opiłka, Małgorzaty Białeckiej, Anety Ungefroren, Sylwii Wala, Agnieszki Wala, Katarzyny Wala z ul. Partyzantów.

                                          

 

                                                      III NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU– 03.03.2024 r.                                                                      

 

 1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na potrzeby archidiecezji.
 2. Dziękuję także wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na niedzielną liturgię.
 3. Dziś o godz. 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00, a dla dorosłych i młodzieży w piątek o 17.30. Zalecki za zmarłych będą odczytywane podczas Drogi Krzyżowej. Można je składać w zakrystii.
 5. W piątek na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam wszystkie kobiety i dziewczęta.
 6. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego nr. Gościa Niedzielnego.
 7. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Moniki Wieszołek, Katarzyny Kaczmarek, Bożeny Bilich, Joanny Masłowskiej, Joanny Arent, Marzeny Masłowskiej z ul. Partyzantów.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Zapamiętaj mnie (90 dni)