Ogłoszenia Parafialne od 20 X 24 r.  do   03 XI 2024 r.

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA -  20.10.2024r.

UROCZYSTOŚĆ  JUBILEUSZU  225 ROCZNICY  POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Bpa Grzegorza Olszowskiego, który będzie głosił Słowo Boże i przewodniczył naszym uroczystościom. Bóg zapłać - za przygotowanie naszej świątyni do niedzielnej liturgii - posprzątanie. Dziękuję za złożoną dziś ofiarę odpustowo-kiermaszową. Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczą się o wygląd naszej świątyni, cmentarza, budynków parafialnych. Bóg zapłać wszystkim, którzy posługują w naszej świątyni. Bóg zapłać Wam Wszystkim Drodzy Parafianie i Goście za udział w naszej uroczystości Jubileuszowo-odpustowej.

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele dzisiaj wyjątkowo o godz. 15.30.
  2. Od przyszłej niedzieli można w zakrystii składać zalecki (wypominki) za zmarłych. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiali od 2 do 8 listopada włącznie - w sobotę o 16.30, w niedzielę o godz. 15.00, a w pozostałe dni po Mszach świętych. Msze św. za ++ zalecanych będą odprawione: 5,10,12 i 17 XI br.

1. Zachęcam do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.

5. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Aleksandry Gotowieckiej, Barbary Czerwińskiej, Anieli Szywacz, Małgorzaty                            Brzezińskiej, Grażyny Masłowskiej, Mirosławy Zarzyckiej z ul. Bema.

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA -  27.10.2024 r.

1. Bóg zapłać - za przygotowanie naszej świątyni do niedzielnej liturgii - posprzątanie i udekorowanie kwiatami. Dziękuję za złożoną dziś ofiarę na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na renowację Kalwarii Piekarskiej.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele w niedzielę o godz. 15.00, w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek po Mszy św.
  3. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Msza św. o godz. 11.00 będzie odprawiona za ++ Parafian w okresie od 01.11.2023 r. do 31.10.2024 r. O godz. 14.00 nabożeństwo i procesja na cmentarz.
  4. 2 listopada, czyli we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. będą odprawione o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Serdecznie zapraszam.
  5. Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać:

- od południa 1 listopada i przez cały 02.11 przez nawiedzenie kościoła i spełnienie zwykłych warunków odpustu (odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego, przyjęcie Komunii św., stan łaski uświęcającej, wolność od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu);

• w dniach od 1 do 8 listopada - przez nawiedzenie cmentarza, modlitwę za zmarłych.
  1. Zalecki (wypominki) za zmarłych można składać w zakrystii. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiali od 2 do 8 listopada włącznie - w sobotę o 16.30, w niedzielę o godz. 15.00, w pozostałe dni po Mszach św. Msze św. za ++ zalecanych będą odprawione: 5,10,12,17 XI br.
  2. Objazd chorych i starszych Parafian będzie w piątek 8 listopada od godz. 8.00. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii.
  3. Zachęcam do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.

9.Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Nikoletty Masłowskiej, Joanny Masłowskiej,  Moniki Wala, Mirelli Rugor, Arlety                    Rugor z ul. Bema.