Ogłoszenia Parafialne od 16 VI 24 r.  do   30 VI 2024 r.

XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

16.06.2024 r.

1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na archidiecezję. Dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół do niedzielnej liturgii.

1. Dziś po nieszporach odbędzie się koncert organowy Pana Prof. Juliana Gembalskiego, na który bardzo serdecznie zapraszam.

1. W liturgii nowego tygodnia będziemy przeżywali:

-  w poniedziałek - wspom. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

- w piątek - wspom.  św. Alojzego Gonzagi.

1. W czwartek o godz. 17.00 zapraszam wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców na mszę św. z okazji zakończenia roku szkolno-katechetycznego.

1. W piątek przypada III piątek miesiąca. Dlatego Msza św. połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia, modlitwą różańcową i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem będzie odprawiona o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

1. W przyszłą niedzielępo mszach świętych przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na  Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom prowadzone przez Caritas, które aktualnie wspiera ponad 9 tys. osób z 14 krajów.

1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy wakacje letnie. Dlatego msze św. w tygodniu będą odprawiane wg następującego porządku: od pon. do środy o 7.00, a od czwartku do soboty o 17.00. Kancelaria parafialna będzie czynna: w poniedziałek: 7.30-8.00, a w czwartek: 17.45-18.30.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

9. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Janiny Sobik, Haliny Sajdok, Bożeny Halbina, Katarzyny Masłowskiej, Sylwii                 Kurpas, Edyty Łacek z ul. Zwycięstwa.

XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

23.06.2024r.

1. Bóg zapłać - za złożoną dziś ofiarę na potrzeby archidiecezji. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół do niedzielnej liturgii.

1. Zapraszam na nieszpory odpustowe do Parafii św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach.

1. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

- w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;

- w piątek - wspom.  św. Ireneusza, bpa i męcz., dK;

- w sobotę – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

1. Rozpoczęliśmy wakacje. Dlatego od jutra msze św. w tygodniu będą odprawiane wg następującego porządku: od pon. do środy o 7.00, a od czwartku do soboty o 17.00. Kancelaria parafialna będzie czynna: w poniedziałek: 7.30-8.00, a w czwartek: 17.45-18.30.

1. W sobotę przeżywamy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 8.00 Msza św. będzie w intencji Parafian. Serdecznie zapraszam.

1. Zachęcam do nabycia i lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.
  2. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Małgorzaty Dąbrowskiej, Danuty Winkler, Beaty Sobik, Agnieszki Ziebura, Moniki Owczarek, Izabeli Lazarek z ul. Zwycięstwa.