WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII

ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W KRZYŻOWICACH

Bóg zapłać Wam Drodzy Parafianie i Goście, którzy poprzez łącza internetowe łączycie się we wspólnej modlitwie. Dziękuję wszystkim, którzy wstępują do naszego kościoła, aby przystanąć i oddać cześć Jezusowi Zmartwychwstałemu. Dziękuję wszystkim, którzy przynosząc lub przesyłając na konto parafialne ofiary troszczą się o nasz wspólny Dom Boży.Dziękuję osobom, które w tym czasie pandemii sprzątają nasz kościół. Dziękuję wszystkich sponsorom, darczyńcom. Słowa podziękowania kieruje pod adresem tych, którzy stale czuwają nad naszą transmisją internetową- by była możliwa, by jej jakość była jak najlepsza.

Zachęcam Wszystkich do wspólnej w domu modlitwy różańcowej codziennie o godz. 20.30. Módlmy sie o szybkie zakończenie epidemii, o zdrowie dla zarażonych koronawirusem, o Boże błogosławieństwo i siły dla personelu medycznego i walczących z koronawirusem, o Boże Miłosierdzie dla tych, którzy z powodu wirusa zmarli. zakończeniem modlitwy niech będzie wspólny Apel Jasnogórski o 21.00.

W zwiazku z trwającą epidemią koronawirusa i obowiązujacymi przepisami:

1. Od dnia 17 maja br. w naszym kościele podczas Mszy św.  może przebywać maksymalnie 45 osób. Zachęca się,  aby korzystać z mszy sw. transmitowanych przez radio, telewizję i internet.  Z naszego kościoła przez internet transmitowane są wszystkie Msze św. wg porządku nabożeństw.

2. Jest już  możliwość korzystania ze spowiedzi św. w dotychczasowej formie, tzn. w konfensjonale - przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

3. wszystkie Zarządzenia Księdza Arcybiskupa są umieszczone poniżej oraz w zakładce "Aktualności", gdzie z lewej strony jest zakładka :Aktualności z Archidiecezji.

4. Na każdą Mszę św. biją dzwony- tak jak dotychczas oraz o godz. 20.15, by zachęcić do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30.

Liturgia

2020-05-27, Środa, Rok A, II, Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa albo wspomnienie św. Pawła VI, papieża
Dz 20, 28-38
Ps 68 (67), 29-30. 33-35a. 35bc i 36bc (R.: por. 33a)