Intencje  mszalne   od 02.08 do  16.08.2020 r.

Niedziela 2 sierpnia 2020 r. – XVIII Niedziela zwykła - Odpust Porcjunkuli

07:00

Za ++ rodz. Waleskę i Adolfa Nowak, Elżbietę i Tomasza Forma, dziadków, ++ z rodzin Forma-Nowak-Machnik-Niemiec.

09:00

Za ++ Cecylię Kowalczyk w rocz. śm., rodz. i teściów, ++ z pokrew. Kowalczyk-Kuś.

11:00

Za ++ Mariana Maciejskiego i syna Sebastiana.

Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 3 sierpnia 2020 r.

07:00

Za+ Irenę Staniucha od koleżanek ze szkoły w Cieszynie.

Wtorek 4 sierpnia 2020 r. - Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a

Intencja wolna.

Środa 5 sierpnia 2020 r.

07:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Bernadety Szymura  z okazji 60 r. ur. Intencja ofiarowana od dzieci z rodzinami.

Nowenna do MB Krzyżowickiej.

Czwartek 6 sierpnia 2020 r. – I czwartek miesiąca - Święto Przemienienia Pańskiego

07:00

O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o uświęcenie duchowieństwa. Nabożeństwo I-czwartkowe.

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

17:00

Za ++ mamę Anielę Stompor w 7 rocz. śmierci, męża Franciszka, córkę Krystynę i wnuka Sebastiana, ++ z pokrew., dusze w cz.c.

Piątek 7 sierpnia 2020 r. – I piątek miesiąca

07:00

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Parafian.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

17:00

Za ++ rodz. Marię i Franciszka Kania, córkę Jadwigę, syna Czesława, zięciów Alojzego i Stefana, wnuczkę Iwonę, ++ Katarzynę i Józefa Wala, syna Alojzego, córki Otylię i Jadwigę, 3 zięciów, ++ dziadków i pokrew.

Sobota 8 sierpnia 2020 r. - Wspomnienie św. Dominika

15:00

Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę i zdrowie dla Teresy Koźlik z okazji 70 rocz. urodzin oraz dla całej rodziny.

16:30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

17:00

Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę i zdrowie dla Agnieszki Masłowskiej z okazji 18 rocz. urodzin i dla całej rodziny.

Niedziela 9 sierpnia 2020 r. – XIX Niedziela zwykła

07:00

Msza św. w intencji Ks. Rudolfa Gawła, Ks. Jana Grzegorzka, Ks. Krzysztofa Kępki oraz Ks. Zdzisława Tomzińskiego – z prośbą o zdrowie i siły w dalszej posłudze kapłańskiej, Boże błog.i opiekę M.B Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, w podz. za świadectwo wiary, przybliżanie nam Słowa Bożego, posługę spowiedzi. Bóg zapłać za każdą Eucharystię, wygłoszone kazania, udzielone sakramenty oraz wszelkie prace na rzecz naszej świątyni oraz jej otoczenia – msza św. ofiarowana od Parafian.

09:00

Za ++ Jana i Marię Borgiel, syna Zygmunta, córki Annę i Salomeę, zięcia Alojzego, wnuka Bernarda i Zofię Hałat.

11:00

Za + ojca Stefana Wróż z ok. urodzin, ++ dziadków, babcie. Msza św. ofiarowana od dzieci.

12:00

Chrzty: Oliwia Marta Masłowska, Marika Gotowiecka

Roczki: Aleksandra Wiktoria Hejnoł, Adam Krzysztof Wala

Poniedziałek 10 sierpnia 2020 r. – Święto św. Wawrzyńca

07:00

Za + Irenę Staniucha od koleżanki Wiesławy z rodziną z Osieka.

Wtorek 11 sierpnia 2020 r. - Wspomnienie św. Klary

07:00

Za ++ Alfreda Sekuła, rodziców, teściów, 4 szwagrów, szwagierkę i dusze w cz.c.

Środa 12 sierpnia 2020 r.

07:00

Za + Teresę Zbaniuszek we wspomnienie urodzin.

Nowenna do MB Krzyżowickiej.

Czwartek 13 sierpnia 2020 r.

17:00

Za ++ Jana i Marię Naczyńskich, brata Kazimierza, siostrę Helenę, szwagrów, Ludwika Masłowskiego, jego rodz., siostrę, 4 braci, 2 bratowe, ++ z pokrew. Naczyński-Masłowski.

20:00

Nabożeństwo fatimskie:                Msza św.: Intencja wolna.

Różaniec i procesja ze świecami.

Piątek 14 sierpnia 2020 r. - Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

17:00

Za ++ Albinę Motyka w rocz.śm., męża Stanisława, siostrę Jadwigę, bratowe Katarzynę i Helenę, szwagrów, zięciów Stanisława i Emila, rodz. z obu stron, ojca Jana Holewik, syna Stanisława.

Sobota 15 sierpnia 2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

07:00

Za + Jadwigę Matłoch w 6 rocz.śm., męża Stefana, córkę Iwonę, ++ z pokrew., dusze w cz.c.

09:00

Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła z podz. za otrzymane łaski, z prośba o Boże błog., opiekę i zdrowie dla członków rodzin Zonenberg, Słota, Lewandowski i za ++ Andrzeja Zonenberga, Urszulę Lewandowską i d.w.cz.c.

11:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę M. B. Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, zdrowie dla Edeltraud Masłowskiej z okazji 80 rocz. urodzin.

16:30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

17:00

Za + ojca Adolfa Woźnica w r. śm., ++dziadków Marię i Alojzego Ostrzołek, Gertrudę i Stefana Woźnica,++ sąsiadów, ks.kan. F.Kuboszka. i dusze w cz.c.

Niedziela 16 sierpnia 2020 r. – XX Niedziela zwykła

07:00

Za ++ Ryszarda Skrobek, brata Antoniego, rodz. Jadwigę i Franciszka Bank, dziadków, dusze w cz.c.

09:00

Za + Jerzego Pawletko w I rocz. śmierci.

11:00

Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Krzyżowickiej i św. Michała Archanioła, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę i zdrowie dla Hildegardy i Alfreda Masłowskich z okazji 65 rocz. ślubu.

Nieszpory niedzielne.