Intencje  mszalne   od 25.09 do  09.10.2022 r.

Niedziela 25 września 2022 r. – XXVI Niedziela zwykła

07:00

W intencji wszystkich chorych Parafian.

09:00

Za ++ Waleskę i Adolfa Wala, syna Rudolfa, córkę Weronikę, wnuka Romana, Józefa Dziewirz, rodz., siostrę Władysławę, ++ dziadków.

11:00

Suma odpustowa w intencji Parafian.

Nieszpory odpustowe.

Poniedziałek 26 września 2022 r.

16:15

Różaniec za ++ Parafian.

17:00

1)   Za ++ ojców Bogdana Grabkę i Zenona Szenderę, ++ z rodzin Grabka, Grzyb, Padalski, Piątek, Jasiński, Szendera, Wróbel, Kałamała, dusze w cz.c.

2)   W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Wtorek 27 września 2022 r. - Wspomnienie św. Wincentego á Paulo

Za ++ Parafian.

Środa 28 września 2022 r. - Wspomnienie św. Wacława

17:00

1)   Za + Martę Fizia w rocz. śmierci, ++ Gertrudę i Erwina Liberda, Jana i Stanisławę Siedlarz, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w cz.c.

2)   Za + Bronisławę Fizia – msza św. ofiarowana od rodziny Frysz.

Czwartek 29 września 2022 r. - Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Msza św. szkolna

1)     W intencji Parafian.

2)     Za ++ Annę i Ludwika Winkler, syna Franciszka, zięcia Engelberta, Tomasz i Salomeę Kukla, synową Jadwigę, wnuka Adama, Otylię Mandrela, Marię Reclik, pokrew. z obu stron, ++ kapłanów, dusze w cz.c.

Piątek 30 września 2022 r. - Wspomnienie św. Hieronima

17:00

1)   Za + Alojzego Jonas od rodziny Małek.

2)   Za ++ ojca Alojzego Wala, rodziców Jana i Różę Rugor, ++ z pokrew. Wala, Rugor.

Sobota 1 października 2022 r. - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – I sobota m-ca

08:00

Do Niepokalanego Serca NMP w intencji członków Róż Różańcowych, Legionu Maryi, Apostolstwa Dobrej Śmierci, czcicieli MB Szkaplerznej, kręgów Pielgrzymującej MB z Szensztatu, starszych i chorych Parafian oraz członków Ruchu Światło-Życie i Dzieci Maryi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

12:00

Ślub konkordatowy: Sabina Baros – Jacek Gębała.

16:30

17:00

1)                 Za ++ Józefa Kamińskiego, żonę Franciszkę, córki Danutę i Halinę, ++ z pokrew. Kamiński, Weisman.

2)                 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie, dary Ducha Świętego w intencji Wiktorii Kukla z okazji 18 rocz. urodzin.

Niedziela 2 października 2022 r. – XXVII Niedziela zwykła

07:00

Za ++ Genowefę Żylewską, syna Kazimierza, Piotra i Marię Chiżyńskich, Stanisławę i Bronisława Żylewskich.

09:00

Za ++ rodz. Łucję i Henryka Kuś, córkę Cecylię, 3 synów, zięcia, + ojca Leona Herok, dusze w cz.c.

11:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Joanny i Franciszka Orszulik z okazji 25 rocznicy ślubu i 50 rocznicy urodzin Franciszka oraz w intencji całej rodziny.

Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 3 października 2022 r.

17:00

1)    Za ++ Jana i Marię Mentlik, ich synów Józefa i Wiktora Kroczek, Gertrudę Mentlik, ++ z pokr.

2)    Za ++ Rudolfa Kukla w rocz. śmierci, żonę Cecylię, ich rodziców, syna Arkadiusza, zięciów Herberta i Krystiana.

Wtorek 4 października 2022 r. - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

07:00

Za + Bronisławę Fizia – intencja od Parafian z ul. Ligonia.

Środa 5 października 2022 r. - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

17:00

Za ++ rodziców Władysławę i Mieczysława Martyniuk, Stanisławę i Pawła Gawłowskich, ++  z pokrew., dusze w cz.c.

Czwartek 6 października 2022 r. – I czwartek miesiąca

07:00

O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o uświęcenie duchowieństwa. Nabożeństwo I-czwartkowe.

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

17:00

Msza św. szkolna: Za ++ Martę i Alojzego Dziendziel, córkę Marię, 2 synów, 3 synowe, 3 wnuków, siostrę zakonną Janinę, Piotra Zegrocki, 2 żony, rodzeństwo i dziadków.

Piątek 7 października 2022 r. - Wspomnienie NMP Różańcowej – I piątek miesiąca

07:00

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Parafian.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

08:00

Objazd chorych i starszych parafian.

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

17:00

Za ++ Genowefę i Franciszka Ziebura, córki Dorotę, Bronisławę i Cecylię, zięciów i wnuki, ++ Martę i Juliusza Dziendziel, syna Józefa, wnuka i zięciów.

Nabożeństwo różańcowe.

Okazja do spowiedzi św. dla młodzieży.

18:30

Msza św. w intencji młodzieży.

Sobota 8 października 2022 r.

12:00

Ślub konkordatowy: Dominika Kukla i Paweł Klaja.

15:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Krzyżowickiej, św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Małgorzaty i Romana Nieradzik z okazji 30 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.

16:30

17:00

Za ++ Ernesta Płonka w rocz. śmierci, rodz. Jadwigę i Alojzego Płonka, siostrę Małgorzatę, brata Alojzego, Emanuela Smyczek, 2 żony, dziadków z obu stron.

Niedziela 9 października 2022 r. – XXVIII Niedziela zwykła

07:00

Za ++ dziadków Ludwikę i Edwarda Rawskich, Jadwigę i Waleriana Mielewczyk, syna Gerarda, wnuka Piotra, ++ z pokrew. Rawski, Bryk, Mielewczyk, Grabowski.

09:00

Za ++ Martę Rajwa w rocz. śm., męża Piotra, ++ z pokrew. Pawletko.

11:00

Za ++ Danutę Paliczka w 2 rocz. śmierci, męża Bolesława, ++ z rodzeństwa.

12:00

Chrzty: Aurora Magdalena Zbaniuszek    Roczki: